3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stenstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Stenstrup er villaen på Hønsehavevej 9 en af de nye boliger på markedet. Med et boligareal på 201 m² fordelt på 5 rum, byder denne rummelige ejendom på en stor grund på 2080 m². Boligen er udbudt til prisen 2.495.000 DKK.
En anden ny mulighed i Stenstrup er villaen på Hovedvejen 58. Denne ejendom har et mere kompakt boligareal på 117 m² med 4 rum og en grundstørrelse på 1500 m². Udbudsprisen for denne bolig er 1.175.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.